Sakallı İpten Örgü Eldiven Lif Modelleri

Sevgili hanımlar: Bugün sizlere sakallı ipten örülmüş çok şirin ve kullanımı da diğer lif modellerine göre daha kolay olan eldiven lif modelleri yayınlıyorum.

Parmaksız eldiven örülüşü şeklinde düz örgü tekniğiyle, renkli iplerle örülen sakallı ipten eldiven lif örneklerimiz gayet hoş gönünüyor.

Sabunun elinizden kaymasını engelleyerek kullanım rahatlı da sağlayan bu eldiven lifleri özellikle çocuklarınız için örüp, çocuklarınız banyolarını kendi başlarına yaparken daha rahat etmelerini sağlayabilirsiniz.

Çeyizlik lif modeli olarak ta çeyiz sandığınızda bu sakallı ipten bir kaç tane eldiven lif modeli bulunması fena olmaz herhalde.

Sakallı iple örülen her türlü örgü çok hoşuma gidiyor.

Bu lif modelleri de benim çok hoşuma gitti, sizlerde beğendiyseniz buyrun sakallı ipten eldiven lif modellerine beraber bakalım.

 

Sosyal Paylaşım

5 Comments on Sakallı İpten Örgü Eldiven Lif Modelleri

  1. Ayşecim sen örmeye bir başla bu eldiven lif modelini. Eminim olayca örersin. zor bir lif modeli gibi durmuyor. yapılışını bulamadım. bulursam yayınlıycam burdan.

  2. eldiven lif modellerini yapılışı yok maalesef. ama eldiven örmeyi biliyorsanız. aynı teknikle eldiven lif de örebilirsiniz. sakallı ipten oldugu için düz örülüyor zaten.

  3. eldiven lif örnekleri çok güzeller. bizlere güzel modeller yayınladığınız için teşekkürler

  4. Ya bu lif modelleri çok şirin. sakallı ipten lif modeli hiç örmedim. eldiven lif örmeyi düşünüyordum. bu eldiven lif modellerinden sarı lif modelini örmeyi deneyeceğim. keşke yapılışı da olsaydı zorlanmadan örerdik.

YORUM FORMU

Your email address will not be published.