Şişle Örülen Örgüler İçin Örnek Modelleri

Sevgili hanımlar bugün yine sizler için çok güzel şiş örgüsü desenleri buldum. Şişle öreceğiniz her türlü örgüye kurulabilecek birbirinden farklı ve güzel 77 tane örneği galeriye ekledim.

Bayan yelekleri, bebek yelekleri, hırka, kazak, elbise, atkı, bere, boyunluk, süveter gibi her örgüye yakışacak zarif modeller bunlar.

Daha önce de bir çok şiş örgüsü deseni yayınlamıştım. Yapılışları için çok sayıda mesaj alıyorum. Bulabildikçe tüm örneklerin yapımını videolu anlatımlı olarak ayrı sayfalar da yayınlamaya çalışıyorum.

Yapılışlarını yayınladığım tüm örgü desenlerine örgü videoları bölümümüzden bakabilirsiniz. Daha yayınlayacağım çok örneğin yapımı da var sırada. Onları da takip etmek için örgü videoları linkini sık kullanılanlara ekleyip ara sıra kontrol edebilirsiniz yeni örnekler için.

Ayrıca bu yazımızın içinde iki tane örneğinde yapılışını türkçe videolu anlatımlı olarak yayınlıyorum.

İlk resimdeki ajurlu rampa örneği ve kılçık örneğinin yapımını videolardan izleyebilirsiniz.

Sizlerden gelen istek üzerine yılan güle sarıldı örneği yapılışı da türkçe videolu olarak yazıya eklenmiştir

Ajurlu Rampa Örneği Türkçe Videosu

Kılçık Örneği Türkçe Videolu Tarif

Yılan Güle Sarıldı Örneği Türkçe Videolu Yapılışı

Sosyal Paylaşım

4 Comments on Şişle Örülen Örgüler İçin Örnek Modelleri

  1. Selamlar örgüye çok meraklıyım ve bu konu ile ilgili çeşitli sitelere giriyorum özellikle pinterest ten çok fayda görüyorum ve bu arada facebook ta çeşitli sitelere de bakıyorum sizlere çok teşekkürler ediyorum

YORUM FORMU

Your email address will not be published.