Tığ İşi Kalp Desenli Bayan Yelek Yapılışı








Tığ İşi Bayan Yeleği Videolu Yapılışı

Daha önce bayan yelek modelleri paylaştığımda sadece resim olarak yayınladığım ve sizlerden yapılışını da yayınlamam için bir çok mesaj aldığım tığ işi kalp desenli bayan yelek örneğinin resimli tarifini yayınlıyorum.

Yeleğin tamamının yapımını bulamadım. Bulabildiğim yeleğin desen kısmının yapımı.  Örgüye aşina olan ve yelek örmeyi bilenler zaten diğer aşamalarında zorlanmayacaklardır.

Resimlerle gayet detaylı şekilde gösterilmiş yapımı. Kolay bir örnek olduğu için takıldığınız yer olmayacaktır tahminimce.





tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-1 tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-2 tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-3 tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-4 tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-5 tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-6 tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-7 tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-8 tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-9 tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-10 tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-11 tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-12 tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-13 tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-14 tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-15 tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-16 tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-17 tig-isi-kalp-desenli-bayan-yelek-yapimi-18

Sosyal Paylaşım

2 Comments on Tığ İşi Kalp Desenli Bayan Yelek Yapılışı

YORUM FORMU

Your email address will not be published.