Tığ İşi Örgü Takı Kolye Modelleri

Evinizde kendiniz yapıp harika tasarımlar ortaya çıkarabileceğiniz yeni örgü kolye örnekleri ile sizlere kendi takı tasarımlarınıza yapmanız için fikir vermeye çalışacağım.

Daha çok tığ işi olarak işleyebileceğiniz kolye ve gerdanlıklarda dantel ipliği bobin iplik yün floş merserize ipler kullanabilir, kimi irili ufaklı boncuklarla süsleyebilirsiniz.. Takılacak yerlerini de örebileceğiniz gibi hazır alacağınız takı tasarım aparatları ile de birleştirmelerini yapabilirsiniz.. Tamamen örebileceğiniz gibi ördüklerinizi yine takı tasarımı için aldığınız zincirlere monte ederek de kullanabilirsiniz.. Kendi tasarımınızı hazır alarak kullanacağınız tasarımlara nazaran daha zevkle kullanacaksınızdır, siz uyarlamaış kendiniz yapmış olduğunuzdan daha keyifli olacaktır diye düşünüyorum..
Kırmızı irili ufaklı boncuklarla zincirini oluşturduğunuz kolyeye, yine aynı boncuklarla ve gül motiflerle kaocaman bir halka yapıp monte edilmiş şık bir kolye göze çarpıyor öncelikle..
Menekşe moru ve gül motifleri ile bir araya getirilmiş şık tasarım kolyede de zinciri örgü zincirlerle ve boncuklarla bezeli, aynı boncukları kolyenin motiflerinde kullanılmış ve o çok şık kolye şıklığınızı tamamlamak için dizayn edilmiş.. Pembe güller ve yeşil yapraklar la oluşturulmuş yün ile örülmüş başka şık bir kolyede gözlere hitap ediyor.. Kahverengi ve turanjın kullanıldığı halkalı boncuklu sık iğne kolye dizaynı bir başka beğeni toplayacak kolye tasarımı. Yine halkalar kullanılarak gerdanlık olarak tasarlanmış bobin iplik kullanılmış siyahı ve beyazı örülmüş kolye de oldukça şık ve dekoratif yapısı ile şıklığınızın tamamlayıcı olarak kullanıma oldukça ideal..
Sık iğnelerle ve renkli iplerle dizayn edilmiş iki sıra zincirin üzerine çiçek motifleri ve boncuklarla yapılmış bir örnekte oldukça şık ve modern..
Siyah floş ip ve boncuklu bir başka gerdanlıkta ilginizi çekebilir…

Sosyal Paylaşım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

YORUM FORMU

Your email address will not be published.