Yapraklı Motifli Yeni İğne Oyası Modelleri Tarifleri

Tülbent, yazma ve yemenileriniz için yeni iğne oyası modelleri. Bu iğne oyası örneklerimiz gerçekten çok ağır örnekler. Çok emek isteyen çok göz nuru döktürecek zorlukta iğne oyaları bunlar.

Bu oya modellerini işleyecek hanımlar bu işte çok maharetli eli öpülesi hanımlardır. Kendim iğne oyası yapamadığım için yapanlara büyük saygı duyuyorum.

Sizlere faydam olması açısından bende yeni iğne oyalarını bulup sitemde paylaşmaya çalışıyorum. En azından hanımlara böyle katkım olsun değilmi? ama..

Ayrıca yapımı kolay 3 tane çok zarif ve güzel iğne oyası modeli tarifini de marifetli eller video kanalının detaylı anlatımıyla yayınlıyorum.

İğne Oyası Çok Güzel Çiçek Modeli Anlatımlı Yapılışı

İğne Oyası Sıralı Model Anlatımlı Yapılışı

İğne Oyası Çıtı Pıtı Bir Modelin Anlatımlı Yapılışı

Sosyal Paylaşım

3 Comments on Yapraklı Motifli Yeni İğne Oyası Modelleri Tarifleri

  1. sizde benim gibi düşünüyorsunuz. iğne oyası hem sabır işi, hem çok vakit alacak bir iş. benim sitemden, oğlumla uğraşmaktan ve ev işleriyle uğraşmaktan el işi yapmaya vaktim kalmıyor.bırakın iğne oyasını basit bir oya dahi yapacak zamanım olmuyor. Kendim yapamıyorum ama yapanlara faydalı olmak için bulabildiğim en güzel iğne oyalarını bulup yayınlamaya çalışıyorum. kendimi böyle avutuyorum bende napıyım.

  2. Ya bu iğne oyaları bir harika. ama çok zor modeller.bu kadar zor iğne oyasını ben asla yapamam. yapanları tebrik ediyorum. iyi sabrediyorlar.

YORUM FORMU

Your email address will not be published.