Yeni Kolay Patik Modeli Resimli Anlatım

Ziyaretçilerimizden gelen yoğun istek üzerine bu gün resimli anlatımlı örgü patik modeli yayınlıyorum. Aslında tüm patik modelleri hemen hemen aynı şekilde örülüyor. Değişen sadece patiğin deseni, şiş veya tığla örülmüş olması. Sanırım ziyaretçilerimiz arasında patik örmeye yeni başlayanlar var ki patik yapılışı ile ilgili detaylı anlatım istiyorlar. Elimden geldiğince bende resimli veya yazılı anlatımı olan patik modelleri bulmaya çalışıyorum. Bu patik modelimiz gayet kolay bir model. Resimlerle de yapılışı çok güzel anlatılmış. Yayınlaması benden örmesi sizden. Bir tane patikte bana örüp gönderirseniz ayaklarım üşümekten kurtulur, bende hasta olmam sizlere daha güzel örgüler yayınlardım. Şaka şaka sizden böyle bir istekte bulunmam saçma olur. Siz örün kendiniz giyin sıcak sıcak. Ben giymiş kadar olurum burda.

resimli-anlatimli-patik-modeliiki-renkli-orgu-patik patik-nasil-yapilir kolay-patik kolay-orgu-yeni-patikler-resimli bayan-patik-ornekleri patik-resimleri iki-sisle-orulen-patik-modelleri 2013-patik-modelleri-yapimi yeni-kolay-patik-modeli-resimli-anlatim

Sosyal Paylaşım

2 Comments on Yeni Kolay Patik Modeli Resimli Anlatım

  1. Çok güzel bir patik modeliymiş. Resimlerden de patik modelinin yapılışı kolayca anlaşılıyor. Ben şişle örülen patik modelleri çok severim. hem örmesi kolay oluyor, hemde kalın oluyor, sıcak tutuyor. Elinize sağlık.

YORUM FORMU

Your email address will not be published.