Yeni Örgü Elbise Çeşitleri

tığ işi örgü elbise örnekleri,örgü elbise modelleri,elbise modelleri,örgü elbise örnekleri,bayan örgü elbise modelleri,en güzel örgü elbise modelleri,
Kışın soğuğundan korunmak için trikolar oldukça ideal giysilerdir hazır alabileceğiniz gibi elinizden geliyorsa öredebilirsiniz, abiye, günlük, tığla, şişle her türlü örgü tekniğini uygulayarak şık spor örgü elbiseler örebilirsiniz.. Sizler için seçtiğim bir kaç örnek var var aşağıdaki resimlerde, simdi bir göz atalım..
İlk dikkatimi çeken model motiflerle ve renkli iplerle örülmüş bir bluzun, tül ve organze ile birleştirilip elbise haline getirilmiş olan model abiye ve çok şık bir gece elbisesi havasına bürünmüş, trikodan gece elbisesi mi olur diyenlere..Yanındaki iki farklı modelde siyah olarak örülmüş dantel görünümünde ince yünlerle dizayn edilmiş bir etek bluz ve kolsuz siyah renkli motiflerle süslenmiş farklı iki modeli de oldukça şık ve modern örnekler..
Saç örgüsü ve pirinç örgü tekniği kullanılarak örülmüş füme renkli elbiseyi taytlarınızla da kullanabileceğiniz tunik olarak da kullanabilirsiniz..
Gri kolsuz elbisede etek kısmına doğru artırılarak bollaşmış mini ve şık bir model, badylerinizle kullanabileceğiniz hoş bir model..
Tam kış elbisesi görünümündeki elbise kışı çok soğuk bilgeler veya kar tatiliniz için ideal krem bir elbise, oldukça zor bir örgü ve zaman alacak bir tasarım olmuş ama değer sanıyorum şık bir elbiseye sahip olmak için..
Mor robadan bağcıklı, pirinç ve saç örgüsü kullanılarak örülmüş cici bir elbise günlük olarak kullanabileceğiniz..
Siyah yarım kollu belden oturtmalı elbisede çok şık ve kullanışlı bir model.. Bordo atkı ve bere ile kombine edilince de çok hoş görünüyor..Siyah tığ örülmüş uzun kollu elbisede çok modern ve şık..
Renkli iplerle örülen podyumlarda sergilen o farklı iki modelde örgü elbiselere damga vuracak nitelikte çok güzel görünüyorlar..

Sosyal Paylaşım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

YORUM FORMU

Your email address will not be published.