Yeni Çiçek Lif Örneği

Sevgili hanımlar maharetli elleriniz boş durmasın, her gün yeni örgüler üretsin diye sizlere çiçek lif örneğini sunuyorum.

Çiçek lif modelimiz kolay bir örnek, kolay olduğu kadar da güzel görünüşlü bu çiçek lif modelimizin resimli anlatımı da mevcut.

Life sarı iple yuvarlak yapıp üzerine trabzan dolgu yapılarak başlanmış. Üzerine 6 adet fistık yapılmış. Üzerine 2’şer yeşil fıstık yapılarak 3 sıra örülmüş.

Sonra yine lifin ilk başlangıcındaki gibi 6 fıstıklı küçük çiçekler örülüp yeşilin üzerine birleştirilmiş.

Lifin altı için beyaz ipten yine 6 fıstıklı küçük çiçek örülmüş. Lifin büyüklüğüne göre dolanılarak örülmeye devam edilmiş. Son olarakta beyaz alt lif ve sarı yeşil üst parça birleştirilmiş.

cicekli-lif-yapimi-resimli-tarif cicekli-lif-yapimi-resimli-tarif-1 cicekli-lif-yapimi-resimli-tarif-2 cicekli-lif-yapimi-resimli-tarif-3 cicekli-lif-yapimi-resimli-tarif-4 cicekli-lif-yapimi-resimli-tarif-5 cicekli-lif-yapimi-resimli-tarif-6 cicekli-lif-yapimi-resimli-tarif-7 cicekli-lif-yapimi-resimli-tarif-8 cicekli-lif-yapimi-resimli-tarif-9 cicekli-lif-yapimi-resimli-tarif-10 cicekli-lif-yapimi-resimli-tarif-11 cicekli-lif-yapimi-resimli-tarif-12 cicekli-lif-yapimi-resimli-tarif-13 cicekli-lif-yapimi-resimli-tarif-14 cicekli-lif-yapimi-resimli-tarif-15

Sosyal Paylaşım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

YORUM FORMU

Your email address will not be published.