Yuvarlak Kasnak İşi Motifli Havlu Kenarı Sehpa Ortusu Modelleri

Kasnak işleri ile haşır neşir iseniz, sizlere yayınladığım modeller tanıdık gelecektir.

Ben kasnak işi bilmiyorum  başkalarının yaptıklarına hayran hayran bakıyorum sadece, Tabi sizlerle de paylaşmayı ihmal etmiyorum. Ben yapamasam da sizlerden mutlaka bilenler vardır ve farklı modeller arıyordur diye düşünerek, değişik gördüğüm kasnaş işlerini siteme ekliyorum.

Bugün sizlere yayınladığım yuvarlak kasnak işi havlu kenarları, sehpa örtüsü, oda takımı modelleri, bohçalar biraz farklı bir kasnakla yapılıyor.

kasnak-isi-nasil-yapiliyor

Daha doğrusu kasnak değil de, hani toplu iğnelerin yuvarlak tutucusu var ya, işte onunla yapılıyor bu örtüler.

Yapılışı konusunda fikrim yok, ama herhalde diğer kasnakla yapılan modeller gibi bunlar da ipler kasnağa sarılarak yapılıyor.

Önce tek tek toplu iğne kabı ile motifler yapılarak birleştiriliyor. Yuvarlak kasnakla yapılan havlu kenarı ve rengarenk büyük sehpa örtüsüne bayıldım ben.

Sizlerden nasıl yapıldığı hakkında bilgisi olan varsa lütfen yorum bölümümüzden bize yazsın. Yazıya ekliyeyim bende. Bilmeyenler de öğrenmiş olurlar.

Buraya Dikkat!

Kasnak işi oda takımı, masa örtüsü, havlu kenarı, bohça, runner, sehpa örtüleri gibi bir çeyizlik kasnak işlerini yapan bir hanım olan Büşra hanım  hatta benimde yaptığı ürünlerin resimlerini yayınladığım Büşra hanım bana ulaştı. Eline emeğine sağlık müthiş kasnak işleri yapıyor. Yaptırmak ve satın almak isteyenler kendisine Çeyiz Evim Büşra face sayfasından ulaşıp birbirinden güzel kasnak işlerinden yaptırabilirler. Gerçekten çok emek verilen ve son yılların dantel yerine en çok tercih edilen çeyiz ürünlerinden biri kasnak işleri, Sağolsun Büşra hanım’da çeyiz için gerekli herşeyden yapmış.

Sosyal Paylaşım

12 Comments on Yuvarlak Kasnak İşi Motifli Havlu Kenarı Sehpa Ortusu Modelleri

  1. Kasnağı tuhafiyelerde bulabilirsiniz sanırım. Ben yapmadım netten buldum modeli, o yüzden videoyla gösterme şansım yok maalesef.

  2. Merhaba, ben yeni öğrendim ve iğne aparatiyla yapıyorum ama plastik olup eğilip bukuldugu için zor oluyor, işimi kolaylaştıracak bir kasnak lazım. Bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş olursa çok sevinirim

  3. Rica ederim, İnşallah herkes verdiği emeğin karşılığını fazlasıyla alır. Allah büyük.

  4. Çok çok teşekkür ediyorum bana burada yer ayırıp kendimi önemli biri hissetmeme sebep olduğunuz için evet çok uğraş vererek yaptım motiflerimi bir bir geliştirdim değişik modeller çıkardım ve hala yeni modeller üzerinde çalışmaktayım hem müşterilerime temiz düzenli iş çıkarmak için hemde yeni modeller geliştirmek için çalışıyorum hatta bu uğurda çocuklarımın zamanından feragat edip sabahlayarak çalışıyorum. Dilerim hepimiz verdiğimiz emeklerimizin karşılığını alırız inşallah. ?

  5. Kavanoz kapağından hazırlıyorum kasnağımı. İpi sardıktan sonrası iğne oyası şeklinde

  6. Alev hanım hiç bilemiyeceğim nerden bulabileceğinizi. Biz netten bulup yayınlıyoruz bu kasnak örneklerini. Kendimiz yapmıyoruz yani.

  7. Merhaba nejla hanim ben elazigdan size yaziyorum .. bu iğneli kasnağa ihtiyacim var nasil bulabilirim ve size nasil ulaşabilirim …

  8. gasnaga ipi doladiktan sonra uzerine tutkal susleme yapildiktan sonra suslersin ben yapmasini biliyorum daha 13yasimdayim gayret ederseniz yaparsiniz

  9. Sevim hanım yapımını ben de bilmiyorum, nette bulmuştum bunu. yapılışı hakkında bilgi bulabilirsem yoruma eklerim.

  10. bende öğrenmeye çalışıyorum ama iğne başlarına geçiriyorum ama birleştirmelerde yapamıorum iğneden çıkardığımda birleşilen yerler aşağıya iniyor lütfen bunun açıklamasını yaparsanız sevinirim

YORUM FORMU

Your email address will not be published.